Bejelentkezés

Meghívó közgyűlésre

 

Tisztelt Egyesületi Tagok!

 

Ezúton szeretnénk meghívni az Egyesület következő közgyűlésére, melynek

Ideje: 2017.március 6. hétfő 17.30.

Helye: Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. ebédlője, 6750 Algyő, Sport u. 5.

Megjelenésetekre feltétlenül számítunk!

AÚKE Tanévzáró Úszóverseny

A tavaszi Nyuszi verseny helyett idén Tanévzáró Úszóversenyt rendezünk 2016.06.12-én

Várunk minden úszót és szurkolót!

A versenykirás elérhető ITT

RAJTLISTA

Versenynaptár 2015.

Versenynaptár 2015.

 

02.28-03.01. Tavaszváró Úszóverseny, Hódmezővásárhely

04.11. Hátgerinc Kupa, Hódmezővásárhely

04.19. AUKE Népszerűsítő verseny,  Algyő

04.25. Aranyhomok II., Kecskemét

05.9-10. Delfin találkozó, Budapest

06.13. Béka találkozó, Budapest

10.24-25. Hungarospa Kupa,  Hajdúszoboszló

12.06. Mikulás Kupa, Algyő

1%

Kedves Adózók!
Kérjük adójuk 1%-val támogassák az Algyői Úszó Közhasznú Egyesület tevékenységét.
Adószámunk: 18017513-1-06
Felajánlásaikat köszönjük!

AUKE évzáró buli

Idén is megrendezzük az AUKE évzáró bulit, amelyre minden tagunkat és családját szeretettel várjuk!

Ideje: december 29. 20.00-tól

Ételt és italt kérjük hozzatok magatokkal, hogy aztán a közösbe bedova jókat falatozzunk!

 

Rajtlista, december 7.

Mikulás Kupa  rajtlista ITT

Mikulás Kupa

A verseny helye és időpontja:

  • Borbála Fürdő – Algyő, Sport u. 9.
  • 2014. december 7. (vasárnap)  9:30 óra,  melegítés 8:30 órától
  • Gyülekezés az algyői úszóknak 8.00 óra

Rajtlista:  december 6. 14.00 óra

Versenyszámok:

            Bemutató úszás

1.    80m fiú vegyes          ”02-és idősebb,”03,04, 05,

2.    80m leány vegyes     ” 02-és idősebb,”03,04, 05,

3.    40m fiú pillangó          ’’02-és idősebb,”03,04, 05

4.    40m leány pillangó     ’’02-és idősebb,”03,04, 05

5.    60m fiú mell               ’’02-és idősebb 03,04,05,06, 07, 08

6.    60m leány mell           ’’02-és idősebb 03,04,05,06, 07, 08

7.    100m fiú hát               ” 02-és idősebb,”03,04, 05

8.    100m leány hát          ” 02-és idősebb,”03,04, 05

9.    60m fiú gyors             ’’06, 07, 08

10.  60m leány gyors        ’’06, 07, 08

11.  100m fiú gyors           ” 02-és idősebb,”03,04, 05

12.  100m leány gyors      ” 02-és idősebb,”03,04, 05

13.   60m fiú hát                ’’06, 07, 08

14.   60m leány hát           ’’06, 07, 08

15.  4*20m mix mellváltó  05-06-ban születtek részére

GYEVI Zsongás eredmények

Jegyzőkönyv: ALgyő 2014. október 21.

 20 m lány mell
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:20,30
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:21,63
3 Gubacsi Réka 2006 Algyő 00:25,21
3. Farkas Maja 2006 Algyő 00:25,21
5 Bella Sára 2006 Algyő 00:27,10


 20 m fiú mell
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:16,60
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:18,06
3 Kertész Mihály 2006 Algyő 00:19,54

4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:20,18
5 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:20,20
6 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,26
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:21,27
8 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:22,68
9 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:23,28
10 Kovács Bálint 2007 Algyő 00:24,56
11 Mucsi Nimród 2007 Algyő 00:28,89


60 m lány mell
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:51,42
2 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:59,10
3 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:02,14
4 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:11,45
5 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:13,93
6 Tóth Virág 2003 Algyő 01:26,89

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:51,40
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:52,52
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:54,89


60 m fiú mell
Korcsoport: 3
1 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:59,68
2 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:00,04
3 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,11
4 Pap Csaba 2003 Algyő 01:04,23

5 Juhász József 2003 MAKÓ 01:04,26
6 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:11,62
7 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:12,19
8 Kis Máté 2003 Algyő 01:17,02
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:18,42
10 Igaz Roland 2003 Algyő 01:20,02
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:48,54
2 Pap Dániel 2001 Algyő 00:54,64
3 Bús Tamás 2001 Algyő 01:00,04
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 01:00,39
5 Belovai Krisztián 2001 Algyő 01:05,07
6 Szalontai Botond 2001 Algyő 01:07,20


40 m lány mell
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:38,43
2 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,54
3 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:39,59
4 Szutor Adél 2004 Algyő 00:39,66
5 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:40,42
6 Karasz Luca 2005 Algyő 00:40,99
7 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:41,39
8 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:41,56

9 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:41,91
10 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:42,27
11 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:42,51
12 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:43,42
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:44,30
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:44,39
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,95
16 Kucska Lili Anna 2004 Algyő 00:53,15
17 Varga Liza 2005 Algyő 00:55,96

 40 m fiú mell
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:35,32
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:35,40
3 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:39,33
4 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:40,17
5 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:40,38

6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:40,94
7 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:42,86
8 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:42,86
9 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:43,59
10 Németh Bercel 2005 Algyő 00:44,13
11 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:46,98

12 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:49,46
13 Tóth Erik 2004 Algyő 00:50,43
14 Borbás Bálint 2004 Algyő 00:52,85


20 m lány hát
Korcsoport: 1
1 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,30
2 Füzesy Vanda 2006 Algyő 00:20,32
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:20,87
4 Belovai Fanni 2007 Algyő 00:24,77
5 Mircse Petra 2007 Algyő 00:28,80
6 Pap Henrietta 2007 Algyő 00:33,31

 20 m fiú hát
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,10
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
3 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:17,88
4 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:19,41
5 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:19,58
6 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:19,69
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:20,27
8 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,95


60 m lány hát
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:49,58
2 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:49,84
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:54,66
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:57,99
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:01,89
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 01:05,73
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:09,98
8 Igaz Nikoletta 2003 Algyő 01:14,51
9 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:23,85

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:45,29
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:46,82
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:49,42

60 m fiú hát
Korcsoport: 3
1 Demecs Botond 2002 Algyő 00:55,48
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:57,31
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,52
4 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,82
5 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,76
6 Juhász József 2003 MAKÓ 01:01,98
7 Horváth Dominik 2003 Algyő 01:07,78
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:52,02
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:52,85
3 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:57,21
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:57,65

40 m lány hát
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:37,26
2 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:38,62

3 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,89
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:39,94
5 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:40,31
6 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:40,54
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:40,76
8 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:43,20

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:44,05
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:44,43
11 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:44,77
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:46,49
13 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:50,76
14 Balogh Lili 2005 Algyő 01:02,03

40 m fiú hát
Korcsoport: 2
1 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:33,64
2 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:34,60
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:37,78

4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:39,13
5 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:40,09
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:41,59
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:42,45
8 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:42,60
9 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:44,31
10 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:47,02
11 Borbás Bálint 2004 Algyő 01:03,05

20 m lány gyors
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,02
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,03
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:19,25

20 m fiú gyors
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:13,66
2 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:14,54
3 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:14,67
4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:15,07
5 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:15,95
6 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:17,04
7 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
8 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:17,17
9 Horváth Dávid 2007 Algyő 00:25,34

60 m lány gyors
Korcsoport: 3
1 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:41,89
2 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:41,92
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:42,16
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:50,44
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 00:57,80
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 00:58,31
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:03,34
8 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:07,51

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:40,43
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:40,88
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:43,95

60 m fiú gyors
Korcsoport: 3
1 Juhász József 2003 MAKÓ 00:45,42
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:45,73
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:45,92
4 Karasz Bence 2002 Algyő 00:48,52
5 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:49,23
6 Demecs Botond 2002 Algyő 00:49,65

7 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:50,70
8 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:57,42
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:01,70
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:41,98
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:44,62
3 Pap Dániel 2001 Algyő 00:50,20
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:53,91
5 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:55,04

40 m lány gyors
Korcsoport: 2
1 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:31,41
2 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:32,00
3 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:32,36
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:32,42
5 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:32,53

6 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:32,64
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:34,26
8 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:35,96

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:36,10
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:37,06
11 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:37,58
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:42,48
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:43,83
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:48,32
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,28

40 m fiú gyors
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:27,73
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:27,76
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:30,83
4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:30,89
5 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:31,30
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:33,81
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:34,52
8 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:35,44
9 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:38,32

4*20 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 1
1 Makó (Székelyhidi,Fülőp,Novák,Dobó) MAKÓ 01:01,20
2 1.fiú Algyő 01:33,22

4*40 m lány gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 Makó (Borka,Cérna,Siket,Dobó) MAKÓ 02:10,07
2 2.lány B Algyő 02:15,14
3 2.lány Algyő 03:08,45

Korcsoport: 3
1 3.lány Algyő 02:35,57
Korcsoport: 4
1 Makó (B) MAKÓ 01:46,42
2 4.lány Algyő 01:58,29

4*40 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 2.fiú Algyő 02:23,13
Korcsoport: 3
1 Makó (Juhász,Süveg,Szabó,Tamás) MAKÓ 02:03,31
2 Szőreg 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 02:06,98
3 3.fiú Algyő 02:16,19
Korcsoport: 4
1 4.fiú Algyő 02:02,73
 

Hódkupa nevezés (végleges)

A "nevezés" szóra kattintva érhető el a Hódkupa végleges nevezési listája Nevezés végleges

Visszajelzést az info@auke.hu címre várunk.

 

Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny 2014. 11. 15. eredményei

Jegyzőkönyv adatai
Rendező: SZUSE
Helyszín: Szarvas
Uszoda megnevezése: Szent Klára Gyógyfürdő
Medence adatai: 25 m , 6 pályás
Időmérés típusa: elektromos, Polip
Lebonyolítás típusa: időfutamos
Verseny típusa: meghívásos

25 m. fiú hátúszás
1. versenyszám
2006
1. Batyik Andor 2006 Tótkomlósi ÚE 0:20,2
2. Havas Balázs 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:21,5
2. Nagy Patrik 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,5
4. Balázs Krisztián 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,7
5. Horváth Szabolcs 2006 Békéscsabai EÚK 0:22,2
6. Kiss Zoltán Áron 2006 Békéscsabai EÚK 0:22,5
7. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:22,8 nevezve 0:19.9 rontott 0:02.9
8. Márki Szabolcs 2006 Tótkomlósi ÚE 0:24,5
9. Susán Roland Zsolt 2006 Békéscsabai EÚK 0:24,9
10. Mile Dániel 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:25,1
11. Szabó Simon 2006 Békéscsabai EÚK 0:26,9
12. Reisz Dániel 2006 Békéscsabai EÚK 0:27,2
12. Vaszkán Bence 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:27,2
14. Farkas Martin 2006 Tótkomlósi ÚE 0:27,4
15. Budai Tamás 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:27,9
16. Csuvár Attila 2006 Békéscsabai EÚK 0:33,1

100 m. fiú hátúszás
3. versenyszám

2005
1. Csorvási Dominik 2005 Óázis Szsztmiklós 1:30,47
2. Antal András 2005 Orosháza ÚE 1:30,89
3. Kovács Balázs 2005 Békéscsabai EÚK 1:31,03
4. Borombós Márton 2005 Triton Sport 1:34,37
5. Forgó Dániel 2005 Algyői ÚKE 1:34,59  nevezve 1:37.48 javított 0:02,89
6. Cseresznyés Zoltán 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:35,64
7. Hajduk László 2005 Tótkomlósi ÚE 1:36,82
8. Kurta Kempf Milán 2005 Triton Sport 1:36,99
9. Tornyi Barnabás 2005 Algyői ÚKE 1:48,80 nevezve 1:49.80 javított 0:01.00
10. Kesztyűs Máté 2005 Várfürdő Kft Gyula 2:22,2

100 m. leány hátúszás
4. versenyszám

2001
1. Gábor Ronett 2001 Triton Sport 1:08,94
2. Bíró Csenge 2001 Békéscsabai EÚK 1:10,40
3. Kiss Annamária 2001 Orosháza ÚE 1:14,77
4. Nagy Natália 2001 Algyői ÚKE 1:23,53 nevezve 1:27.00 javított 0:03.47
5. Ignácz Kata 2001 Delfin Gyomaendrőd 1:26,47
6. Szaszák Zsuzsanna 2001 Triton Sport 1:27,48
7. Pásztor Adél 2001 Orosháza ÚE 1:29,12
8. Greksa Kinga 2001 Algyői ÚKE 1:29,85 nevezve 1:33.00 javított 0:03.15

2004
1. Bartyik Bianka 2004 Tótkomlósi ÚE 1:17,39
2. Forján Anna 2004 HSÚVC 1:20,8
3. Bondár Lilla 2004 Triton Sport 1:23,19
3. Szegedi Vanda 2004 Várfürdő Kft Gyula 1:23,19
5. Kiss Katalin 2004 Orosháza ÚE 1:24,53
6. Várkonyi Sarolta 2004 Tótkomlósi ÚE 1:25,02
7. Prekop Vera 2004 Békéscsabai EÚK 1:27,01
8. Forgó Luca 2004 Békéscsabai EÚK 1:27,65
9. Czizmadia Nóra 2004 Orosháza ÚE 1:30,65
10. Bacsa Gréta 2004 Tótkomlósi ÚE 1:31,69
11. Szalontai Dorina 2004 Óázis Szsztmiklós 1:33,66
12. Stefkovics Linda 2004 Békéscsabai EÚK 1:34,53
13. Kovács Eszter 2004 Triton Sport 1:38,59
14. Pásztor Szonja 2004 Orosháza ÚE 1:39,10
15. Cseke Laura 2004 Triton Sport 1:39,94
16. Ördög Boglárka 2004 Algyői ÚKE 1:47,97 nevezve 1:58:39 javított 0:10.42
17. Neumann Hanna 2004 HSÚVC 1:55,26
18. Szendrei Boglárka 2004 Gyomae.Úszó Sport Ey 1:56,6
19. Kiss Eleonóra 2004 Gyomae.Úszó Sport Ey 2:07,51
2005
1. Veres Laura 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:26,60
2. Borombós Anna 2005 Triton Sport 1:27,66
3. Bús Laura 2005 Tótkomlósi ÚE 1:36,33
4. Papp Vivien 2005 Orosháza ÚE 1:38,4
5. Csanádi Virág 2005 Békéscsabai EÚK 1:39,52
6. Buvar Csenge 2005 Tótkomlósi ÚE 1:42,54
7. Prohászka Bettina 2005 Tótkomlósi ÚE 1:43,41
8. Ördög Flóra 2005 Algyői ÚKE 1:50,57 nevezve 1:53.90 javított 0:03.33
9. Buvar Emese 2005 Tótkomlósi ÚE 1:52,3
10. Gulyás Fanni 2005 Békéscsabai EÚK 1:56,59
11. Dimák Fanni 2005 Orosháza ÚE 2:01,40
12. Kovácsik Szonja 2005 Orosháza ÚE 2:03,31
13. Fekécs Hanna 2005 Gyomae.Úszó Sport Ey 2:05,7

25 m. fiú mellúszás
5. versenyszám
2006
1. Nagy Patrik 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,9
2. Batyik Andor 2006 Tótkomlósi ÚE 0:23,3
2. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:23,3 nevezve 0:24.20 javított 0:00.90
4. Márki Szabolcs 2006 Tótkomlósi ÚE 0:24,0
5. Balázs Krisztián 2006 Békéscsabai EÚK 0:25,7
6. Szabó Simon 2006 Békéscsabai EÚK 0:25,8
7. Solymosi Gábor 2006 HSÚVC 0:25,9
8. Kendrella Ákos 2006 Triton Sport 0:26,4
9. Kiss Zoltán Áron 2006 Békéscsabai EÚK 0:26,6
10. Havas Balázs 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:26,8
11. Budai Tamás 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:27,3
12. Farkas Martin 2006 Tótkomlósi ÚE 0:28,1
12. Reisz Dániel 2006 Békéscsabai EÚK 0:28,1
14. Susán Roland Zsolt 2006 Békéscsabai EÚK 0:28,4
15. Vaszkán Bence 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:30,2
16. Csuvár Attila 2006 Békéscsabai EÚK 0:32,9
2008
1. Vaszkán Milán 2008 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:28,9
2. Lázár Ákos 2008 Triton Sport 0:34,6
3. Tornyi Olivér 2008 Algyői ÚKE 1:15,1 n/a

50 m. fiú gyorsúszás
7. versenyszám

2005
1. Csorvási Dominik 2005 Óázis Szsztmiklós 0:35,82
2. Kovács Balázs 2005 Békéscsabai EÚK 0:36,09
3. Antal András 2005 Orosháza ÚE 0:37,45
4. Bán Balázs 2005 HSÚVC 0:40,61
5. Tornyi Barnabás 2005 Algyői ÚKE 0:41,32  nevezve 0:44:26 javított  0:02.94
6. Cseresznyés Zoltán 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:41,60
7. Forgó Dániel 2005 Algyői ÚKE 0:41,63 nevezve 0:43.02 javított 0:01.39
8. Szabó Bálint 2005 Békéscsabai EÚK 0:44,40
9. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:50,05 nevezve 0:53.00 javított 0:02.95
10. Kesztyűs Máté 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:56,81
11. Solymosi Gábor 2006 HSÚVC 0:57,38"color:#800080;">12 Mészáros Dóra 2005 A606 l45Zimon 2006 Békéscsabai"br />101 a3niel 2005 Algyői ÚKE 1:34="color:#ff0005 A0Lr />12. St27,3javía 2001 Triton Sport 1:27,an style= "color:#ff01.52
Korcsoport: 1
1 Fazekabr />2. Kov01 Delfin Gyomaendrőd 1:26,47<4 MAK74or:#ff8c00;">javí36.51/span>
6. Cseresznyés Zoltán 2005 Vár77001 Orosháza ÚE 1:29,12
2. Forjágyő 00:001 Algyői ÚKE 1:29,85 ngyő 080:03.15

2004
1. Bartyik Bia4 MAK79zám
20og Lo Szegedi Vanda 2004 Várfü fiú 1 Zahuczkyr />9. Czizmadia Nóra 2004 Orosháza ÚE fiúbr />Kor6 1:23,19
5. Kiss Katalin 2004 Oro fiúb9rt 1:23,19
3. Szegedi Vanda 2004 Várfü fiú0:44,13<8 1:27,01
8. Forgó Luca 2004 Békéscsab fiú066 BékésRagconti01 Algyői ÚK2004
1. Bartyik Bia4 Mékéscsabai :25,02
7. Prekop Vera 2004 Bé5 Algyő 00:35:53.s M0042 Füzes9,85 ngyót7>
6. Cseresznyés Zoltán 2005
javít1.11/span>
6. Cseresznyés Zoltán 2005 V8.06
Korcsoport: 1
1 Fazekabr />2. KE 1:r />8 Ördög Flóra 28,59r:#ff8c00;">javít4.130:01.39
8. Szabó Bálint 2005 7.46
Korcsop6,85. Kispan> ngy6K74o27,3
javított 0:7,0617. Neumann Hanna 2004 HSÚVC 1:55,26
18. />3. Bús Laura 2005ván ky Dávi4Kiss Eleonóra 2004 Gyomae.Úszó Sván kárfürdőbr />2005
1. Veres Laura 2 Csong1VC 0:40,612. Borombós Ann0000cdort 1:23,1Sz06 Bgystylitor Adé fiel v 200744,13<8 127,66el i127e="cgr Adé fiel v 3t7>
9Benckösfin GyomaeDominik 2005győ 00:42,0 1:27,art: 1
r:#ff0000;">5. Tornyi Barna4n> n/a4. Papp Vivien 2005 Orosh>
10. Gul6 fiel v ú 1 Zahucort: 1
1 Fazekabr />2. KE4 Békéscsabai EÚK 1:39,52
6.v ú>javít1.110:01.39
8. Szabó Bálint 2005 4.8Triton Sport 1:ováeme
5. Tornyi Barna60,65
6dög Flóra 2005 Algyői ÚKE 1:50,5716. ÖVajn">1 i M0olor:#0,0506<0zve 1:58:3Baju MAKl="color:é fiel v Vaszkán 053.90
9. Buvar Emese 2005 THorv48#008080;">25 m. fiú mellúszás
9 Dobó Annampan style=4oltán Á2005 Tótko07orv005 Orosháza ÚE 0:37,45
4. Bán Balá5:572
Korcsoport: 1
1 Fazekabr />2. K23.0:36,10

8. Szabó Bálint 2005 7.82 />3 Bús Tamás 2001komlósi ÚEvegyespan>
9Be4,6

3. versenyszám
16. Csuvár Attila 2006 Békéscsabai EÚ2008080;">43 Algyői ÚKE 1:34,59
  nevezve 1:3730:40,38

6 Fekete 005 A0Lr />1005 Orosháza ÚE 1:30,89
3. Ko9rcsoászló 2005 Tótk2:3

6. Cseresznyés Zoltán 2005 V2./span>
Kor51:34,37
5. Forgó 00c2 0:03.47
5. Ignácz Kata6árfürdő Kft Gyula 1:35,64
7. Haj5,5. Szaszák Zsuzsann48:t 0:01.39
8. Szabó Bálint 2005 B/span>
Kor7:36,99
9. Torn1308080;">40s 2005 Algyői ÚKE 1:48,80 nevezve 1:49.vegyespan>
javít2r:#8000803győi ÚKE 1:29,85 neve4cdort 1:24
9. Czizmadia Nóra 2004 Orosháza ÚE 1ÚVCárfürdőspan>

2004
1. Bartyik Bianka8b9rt 1:26 1:23,19
5. Kiss Katalin 2004 Orosh Levente P7sRagconti01 Algyői ÚK2004
1. Bartyik BiaÚK 0:844,13<8 1>20og Lo Szegedi Vanda 2004 VárfükéscÓ 00:159,19
3. Szegedi Vanda 2004 Várfürdsc29 00:42,0 1:27,01
8. Forgó Luca 2004 Békéscsabai 1/>1 0:25,9
7. Prekop Vera 2004 Béké5Algyői ÚKE 1:34="color:#ff0005 A0Lr
2 Gr Szonja 2004.54/span>
6. Cseresznyés Zoltán 2005 V9.55 Triton Sport 353.s M0042 Füzes9,85 ntko806 MAKÓ ,85. Kispan> n
18. Sz3ó Klub 0031
2005
1. Veres Laura 20054or:#0080848"20041,272. Borombós Anna 27r:#0000cd Sport 1:27,66
3. Bús Laura 2005 Tn 50mlósi ÚE 1:36,33
4. Papp Vivien 2005 Orosháza7csabai E8 1:27,art: 1
r:#ff0000;">5. Tornyi Batko82
9Benckösfin GyomaeDominik 21 />519 00:42,0 127,66el i127e="cgr Adé fiel komlrcsoport:KE 1:34="color:#ff0005 A0Lr <1 Békéscsabai EÚK 1:39,52
6. Bu34. Pásztor Szonja 2003.67 EÚK 0:22,5
5. Tornyi Ba1e=4onevezve 13E 1:43,41
6dBaju MAKl="color:é fiel 2ő K 1.fiú ja Nevezés végleges

Visszajelzést az

Szarv