Bejelentkezés

Meghívó közgyűlésre

 

Tisztelt Egyesületi Tagok!

 

Ezúton szeretnénk meghívni az Egyesület következő közgyűlésére, melynek

Ideje: 2017.március 6. hétfő 17.30.

Helye: Algyő, Fehér Ignác Ált. Isk. ebédlője, 6750 Algyő, Sport u. 5.

Megjelenésetekre feltétlenül számítunk!

AÚKE Tanévzáró Úszóverseny

A tavaszi Nyuszi verseny helyett idén Tanévzáró Úszóversenyt rendezünk 2016.06.12-én

Várunk minden úszót és szurkolót!

A versenykirás elérhető ITT

RAJTLISTA

Versenynaptár 2015.

Versenynaptár 2015.

 

02.28-03.01. Tavaszváró Úszóverseny, Hódmezővásárhely

04.11. Hátgerinc Kupa, Hódmezővásárhely

04.19. AUKE Népszerűsítő verseny,  Algyő

04.25. Aranyhomok II., Kecskemét

05.9-10. Delfin találkozó, Budapest

06.13. Béka találkozó, Budapest

10.24-25. Hungarospa Kupa,  Hajdúszoboszló

12.06. Mikulás Kupa, Algyő

1%

Kedves Adózók!
Kérjük adójuk 1%-val támogassák az Algyői Úszó Közhasznú Egyesület tevékenységét.
Adószámunk: 18017513-1-06
Felajánlásaikat köszönjük!

AUKE évzáró buli

Idén is megrendezzük az AUKE évzáró bulit, amelyre minden tagunkat és családját szeretettel várjuk!

Ideje: december 29. 20.00-tól

Ételt és italt kérjük hozzatok magatokkal, hogy aztán a közösbe bedova jókat falatozzunk!

 

Rajtlista, december 7.

Mikulás Kupa  rajtlista ITT

Mikulás Kupa

A verseny helye és időpontja:

  • Borbála Fürdő – Algyő, Sport u. 9.
  • 2014. december 7. (vasárnap)  9:30 óra,  melegítés 8:30 órától
  • Gyülekezés az algyői úszóknak 8.00 óra

Rajtlista:  december 6. 14.00 óra

Versenyszámok:

            Bemutató úszás

1.    80m fiú vegyes          ”02-és idősebb,”03,04, 05,

2.    80m leány vegyes     ” 02-és idősebb,”03,04, 05,

3.    40m fiú pillangó          ’’02-és idősebb,”03,04, 05

4.    40m leány pillangó     ’’02-és idősebb,”03,04, 05

5.    60m fiú mell               ’’02-és idősebb 03,04,05,06, 07, 08

6.    60m leány mell           ’’02-és idősebb 03,04,05,06, 07, 08

7.    100m fiú hát               ” 02-és idősebb,”03,04, 05

8.    100m leány hát          ” 02-és idősebb,”03,04, 05

9.    60m fiú gyors             ’’06, 07, 08

10.  60m leány gyors        ’’06, 07, 08

11.  100m fiú gyors           ” 02-és idősebb,”03,04, 05

12.  100m leány gyors      ” 02-és idősebb,”03,04, 05

13.   60m fiú hát                ’’06, 07, 08

14.   60m leány hát           ’’06, 07, 08

15.  4*20m mix mellváltó  05-06-ban születtek részére

GYEVI Zsongás eredmények

Jegyzőkönyv: ALgyő 2014. október 21.

 20 m lány mell
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:20,30
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:21,63
3 Gubacsi Réka 2006 Algyő 00:25,21
3. Farkas Maja 2006 Algyő 00:25,21
5 Bella Sára 2006 Algyő 00:27,10


 20 m fiú mell
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:16,60
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:18,06
3 Kertész Mihály 2006 Algyő 00:19,54

4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:20,18
5 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:20,20
6 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,26
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:21,27
8 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:22,68
9 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:23,28
10 Kovács Bálint 2007 Algyő 00:24,56
11 Mucsi Nimród 2007 Algyő 00:28,89


60 m lány mell
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:51,42
2 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:59,10
3 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:02,14
4 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:11,45
5 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:13,93
6 Tóth Virág 2003 Algyő 01:26,89

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:51,40
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:52,52
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:54,89


60 m fiú mell
Korcsoport: 3
1 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:59,68
2 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:00,04
3 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,11
4 Pap Csaba 2003 Algyő 01:04,23

5 Juhász József 2003 MAKÓ 01:04,26
6 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:11,62
7 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:12,19
8 Kis Máté 2003 Algyő 01:17,02
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:18,42
10 Igaz Roland 2003 Algyő 01:20,02
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:48,54
2 Pap Dániel 2001 Algyő 00:54,64
3 Bús Tamás 2001 Algyő 01:00,04
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 01:00,39
5 Belovai Krisztián 2001 Algyő 01:05,07
6 Szalontai Botond 2001 Algyő 01:07,20


40 m lány mell
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:38,43
2 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,54
3 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:39,59
4 Szutor Adél 2004 Algyő 00:39,66
5 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:40,42
6 Karasz Luca 2005 Algyő 00:40,99
7 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:41,39
8 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:41,56

9 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:41,91
10 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:42,27
11 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:42,51
12 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:43,42
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:44,30
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:44,39
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,95
16 Kucska Lili Anna 2004 Algyő 00:53,15
17 Varga Liza 2005 Algyő 00:55,96

 40 m fiú mell
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:35,32
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:35,40
3 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:39,33
4 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:40,17
5 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:40,38

6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:40,94
7 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:42,86
8 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:42,86
9 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:43,59
10 Németh Bercel 2005 Algyő 00:44,13
11 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:46,98

12 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:49,46
13 Tóth Erik 2004 Algyő 00:50,43
14 Borbás Bálint 2004 Algyő 00:52,85


20 m lány hát
Korcsoport: 1
1 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,30
2 Füzesy Vanda 2006 Algyő 00:20,32
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:20,87
4 Belovai Fanni 2007 Algyő 00:24,77
5 Mircse Petra 2007 Algyő 00:28,80
6 Pap Henrietta 2007 Algyő 00:33,31

 20 m fiú hát
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,10
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
3 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:17,88
4 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:19,41
5 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:19,58
6 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:19,69
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:20,27
8 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,95


60 m lány hát
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:49,58
2 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:49,84
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:54,66
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:57,99
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:01,89
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 01:05,73
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:09,98
8 Igaz Nikoletta 2003 Algyő 01:14,51
9 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:23,85

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:45,29
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:46,82
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:49,42

60 m fiú hát
Korcsoport: 3
1 Demecs Botond 2002 Algyő 00:55,48
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:57,31
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,52
4 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,82
5 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,76
6 Juhász József 2003 MAKÓ 01:01,98
7 Horváth Dominik 2003 Algyő 01:07,78
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:52,02
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:52,85
3 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:57,21
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:57,65

40 m lány hát
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:37,26
2 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:38,62

3 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,89
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:39,94
5 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:40,31
6 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:40,54
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:40,76
8 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:43,20

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:44,05
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:44,43
11 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:44,77
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:46,49
13 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:50,76
14 Balogh Lili 2005 Algyő 01:02,03

40 m fiú hát
Korcsoport: 2
1 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:33,64
2 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:34,60
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:37,78

4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:39,13
5 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:40,09
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:41,59
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:42,45
8 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:42,60
9 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:44,31
10 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:47,02
11 Borbás Bálint 2004 Algyő 01:03,05

20 m lány gyors
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,02
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,03
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:19,25

20 m fiú gyors
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:13,66
2 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:14,54
3 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:14,67
4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:15,07
5 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:15,95
6 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:17,04
7 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
8 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:17,17
9 Horváth Dávid 2007 Algyő 00:25,34

60 m lány gyors
Korcsoport: 3
1 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:41,89
2 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:41,92
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:42,16
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:50,44
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 00:57,80
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 00:58,31
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:03,34
8 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:07,51

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:40,43
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:40,88
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:43,95

60 m fiú gyors
Korcsoport: 3
1 Juhász József 2003 MAKÓ 00:45,42
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:45,73
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:45,92
4 Karasz Bence 2002 Algyő 00:48,52
5 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:49,23
6 Demecs Botond 2002 Algyő 00:49,65

7 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:50,70
8 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:57,42
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:01,70
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:41,98
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:44,62
3 Pap Dániel 2001 Algyő 00:50,20
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:53,91
5 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:55,04

40 m lány gyors
Korcsoport: 2
1 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:31,41
2 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:32,00
3 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:32,36
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:32,42
5 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:32,53

6 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:32,64
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:34,26
8 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:35,96

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:36,10
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:37,06
11 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:37,58
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:42,48
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:43,83
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:48,32
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,28

40 m fiú gyors
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:27,73
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:27,76
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:30,83
4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:30,89
5 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:31,30
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:33,81
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:34,52
8 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:35,44
9 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:38,32

4*20 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 1
1 Makó (Székelyhidi,Fülőp,Novák,Dobó) MAKÓ 01:01,20
2 1.fiú Algyő 01:33,22

4*40 m lány gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 Makó (Borka,Cérna,Siket,Dobó) MAKÓ 02:10,07
2 2.lány B Algyő 02:15,14
3 2.lány Algyő 03:08,45

Korcsoport: 3
1 3.lány Algyő 02:35,57
Korcsoport: 4
1 Makó (B) MAKÓ 01:46,42
2 4.lány Algyő 01:58,29

4*40 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 2.fiú Algyő 02:23,13
Korcsoport: 3
1 Makó (Juhász,Süveg,Szabó,Tamás) MAKÓ 02:03,31
2 Szőreg 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 02:06,98
3 3.fiú Algyő 02:16,19
Korcsoport: 4
1 4.fiú Algyő 02:02,73
 

Hódkupa nevezés (végleges)

A "nevezés" szóra kattintva érhető el a Hódkupa végleges nevezési listája Nevezés végleges

Visszajelzést az info@auke.hu címre várunk.

 

Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny 2014. 11. 15. eredményei

Jegyzőkönyv adatai
Rendező: SZUSE
Helyszín: Szarvas
Uszoda megnevezése: Szent Klára Gyógyfürdő
Medence adatai: 25 m , 6 pályás
Időmérés típusa: elektromos, Polip
Lebonyolítás típusa: időfutamos
Verseny típusa: meghívásos

25 m. fiú hátúszás
1. versenyszám
2006
1. Batyik Andor 2006 Tótkomlósi ÚE 0:20,2
2. Havas Balázs 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:21,5
2. Nagy Pat_title=t 2" dr />1. Bauthoricon">23szás
1. versenyszám
2006
8 Kis M Algcategoryicorn">8ktromos, Bond 11.Ltalo3 Algyo21,5
2. Na3ld-item e306 V=""di02<4rel="sioc:has_creator">Időmérés típusaagyvezése:8" content,07Időmérés típusaagy6lyas-uszovCzizmad/><4rs="art-postheadericons4080;zs 21>2. N38/>4 Pap Cs4e=t 2" dr /Szonjorvá4ss="rdf-meta elemet-post-inn1. 1páke Lauro3 Algyo21,5
2. N="colo"rdf-meta lass="rdf-meta elemee="Hy 2iú gyors
Korcsoptent"> 58N="s
1. versenyszám
20065veglNeumft ern Enikő 2HSÚVC br 2eirs
Kszoverseny-2014-11-15-ebr 6,idí Ap19, PolipEleon9 Horvá4sszoverseny-2014-11-15-e205
z Enikő50:21,5
2. NagyKÓ 01:0s, B
ivien" class="rdf-meta eleme8 2014. 1. 1pa6 Tdi02le" conteass="art-postheadericons0000cd;">76 15.var pályás1="rdf-meta lass="rdf-meta elemee="Hoc: 2006 MAKÓ 00:15,95
tent"> <50k. 00:57,4:dateTime">53.9011.17. - 22:34  |&nbs3.3 Algyő 00:32,9 15.var Emesás

2."art-400:32,9 1">A hozzászóláshoz Tová6,Pat_titart-5. eredményei">Szarvasi Rövidpályás Úsz3ktromo"/sz="Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny8 class="aer art-article">

2."a2003="rdf-meta lass="rdf-meta elemee="H3/div> tent"> tafooter">

6 Karasz Luca 2005 Algyő 00:45ai
Rendbér : SZUSE
Helysz8n: Szarvas
Uszoda megnevezése: SzPolip
Lebonyolítás típusa: 0009L32datai: 25 m , 6 pályás
Időmérés típu0009L="color:3 2006 Tótkomlósi ÚE 0:20,2
2. Ha 4Verseny típusa: meghívásos

 |&nbs1.77r:#0000cd;">8 Kis M AlgcategoryiPolipkomllRövid4ricon"><4rel="sioc:has_creator">kete 79upa nevezésog Lo/,3 Algy/>Időmérés típu"colo01elysz5 Stefkovi<4rs="art-postheaderic"colobr />1 P6" content,07Időmérés típu"colob95,48Időmérés típu"coloh L. Ál8t-boxKossuthDbutEnikő 2ioc:num_replies" cont"coloh600:32,9 1Rag disirdő Kft Gyula4rel="sioc:has_creator">ket6,idí Ap10g"Baér Algyő 00:gyout="/users/zsubispan style="cort-Didps/zAlgyő 0ikő 2HSÚVC B0087"">zsubin aer iú gyors
Korcsoptent"> style05=
 |&nbs8.06 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Idc:create1> sty678
1. versenyszám
20060:40,42span 42datai: 25 MAK"node-44,39<3 Al rst_ur ,95ivien" class="rdf-meta el:54,891 class="arta6 Tdi02le" conteass="art-postheaderic Horv55,48st_ur ,907 A7L. Ál8t-pály. Hi-ptalog/span>st_ur ,90387"">zsub9" xmköscs ViktórasHSÚVC "a4r />5 Juhá0t-boxKae="Mikulás rel="sioc:has_creator">00:408 rel="tort-Gojd 11.s
,90lo:#0000cd;div>
1. versenyszám
20065vd" ieme Mihritkomlósi rel="sioc:has_creator">00:6080;zs 216ssGupan stpan styleass="art-postheadericsty6784br />5vegl5.var Emesás0dí Ap19, Bajuarnal:57,3 Aln>st_ur ,908dcolor:#20t-Dimfürpan styleass="rdf-meta ellgyőstyle="c21szspan>9 Horváth Dáviss="clear54">
:dateTime">07gyšs
1. versenyszám
200sd: nort72 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Idc:create23.25,34

:dateTime">04:73s
1. versenyszám
2006 20 m fiú m Úszóversevegye : SZUSE<>zsub9" ei" class="rdf-meta element-hidden">

48:zás
1. versenyszám
2006